I Kongres Różańcowy – zaproszenie do Krasnegoboru

Zaproszenie do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Krasnymborze – Stacja dorosłych I Kongresu Różańcowego Diecezji Ełckiej

Rok 2022 w naszej Diecezji Ełckiej jest rokiem I Kongresu Różańcowego. Dziękujemy za 30 lat istnienia Diecezji Ełckiej. W dniu 28 maja (w sobotę) w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Krasnymborze przeżywać będziemy Stację Dorosłych I Kongresu Różańcowego DE. Przygotowany jest ciekawy program, którego centralnym wydarzeniem będzie Msza Św. pod przewodnictwem Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura SVD o godz. 12.00.


Do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Krasnymborze na dzień 28 maja zapraszam w imieniu swoim, całej wspólnoty parafialnej oraz w imieniu Biskupa Ełckiego każdą Maryjną Wspólnotę: wszystkie Koła Różańcowe, Róże Różańcowe, osoby indywidualne i grupy zorganizowane –  osoby wszystkich stanów i zawodów.

U stóp Różańcowej Matki Krasnoborskiej, przy Jej Cudownym Wizerunku modlić się będziemy za nasze rodziny, parafie, naszą diecezję; o pokój w umęczonej wojną Ukrainie i o pokój w Ojczyźnie naszej i w naszych domach.

Matka Boża Królowa Różańca Świętego oczekuje w Krasnymborze. Zaczynamy o godz. 9.00. Do zobaczenia 28 maja 2022 r. Niech nie zabraknie nikogo, kto kocha Najświętszą Maryję Pannę i komu drogi jest Różaniec!!

Ks. Dariusz Rogiński
Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Krasnymborze

Krasnybór, dnia 06.05.2022r.